BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasara atėjo ir prasidėjo…

Oho, net 9 mėnesiai praėjo nuo paskutinio įrašo! Na bent nebėgiojimo pertrauka mažesnė – kokiu pora mėnesių… Jo, nebėgiojau daugiau kai pusę metų – kaip sustojau po Vilniaus pusmaratonio rugsėjį, tai judėt pradėt balandžio pabaigoj. Ilgos atostogos :D. Gerbiu ir žaviuosi tais, kurie bėgioja per šalčius ir sniegus. Ira š gal kada toks būsiu.

Atsigaut buvo sunkoka. Pirmose treniruotėse vargdavau net su 5 km. Vėl tos mintys – ar tikrai galiu bėgti? :D Na, bet tam tikra patirtis neleido tokiom mintims ilgai mirguliuoti. Aš žinau, aš galiu, dar kilometrą, ir dar vieną. Nieko iškart negausi.

Per dvi savaites lyg ir pasiruošiau pirmam metų startui – Trakų pusmaratoniui. Aišku, tokios rungties dar tikrai nebūčiau įveikęs, todėl rinkausi 10,5 km. Nors laikas ir labai vidutinis (apie 46 min), bet iš renginio labai geros emocijos, trasa įdomi, nemažai dalyvių, ir šiaip faina, net nereikia klausti dėl ko, vieta bėgimui.

Dar po dviejų savaičių numatytas renginys – Nike pusmaratonis. Pernai Nike bėgimas man ko gero buvo pats geriausias, daugeliu aspektų, renginys. Todėl labai laukiau ir šiemet. Kažkiek bijojau, kad nepasieksiu tinkamos formos 21 km bėgimui, bet prie starto linijos stovėjau jau tvirtai tikėdamas kad pavyks. Ir pats bėgimas klostėsi sėkmingai, po dviejų ratų laikiau labai gerą tempą, atrodė kad net savo pusmaratonio rekordą pasieksiu. Bet, įpusėjus 3 ratui, jėgos pradėjo sparčiau sekt, saulė vis kaitino, finišavau be rekordų.

Taigi, galima sakyt forma atgauta. Pradedam ruoštis rimtai :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Dovilė2013-06-29 12:12

Truputį ne į temą, bet kaip nerandu Jūsų kontakto. Bandome suorganizuoti BLOGininkus kartu prabėgti 100km estafetėje 10×10km Liepos 20d. Baltic Cup 100km varžybose ir kviečiame prisijungti. Jei domina, dėl ptatesnės info būtinai rašyk noriubegti@gmail.com

Arijus2015-05-15 10:18

pletra

Rašyti komentarą

Tavo komentaras