BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Startas. Bėgam link tikslo!

2012 03 05

“Neik ten, kur veda kelias, verčiau eik ten, kur jo nėra ir palik savo pėdsakus” - sakė R. W. Emerson. Viena mėgstamiausių mano frazių. Labai panašu į S. Jobs‘o „ Think different” („Mąstyk kitaip”). Abi įkvepia. Abi sako būti, originaliam, kūrybiškam, drąsiam, ryžtingam, nuolat būti ieškojimų ir atradimų kelyje, užsibrėžti tikslą ir jo siekti. Tai savybės, kurios skatina veikti, eiti į priekį, galų gale užsiimti kažkuo prasmingu, išliekančiu. Belieka pasakyt- „Pirmyn”!

Aš taip sau sakau gan dažnai. Tik vienos veiklos, užsiėmimai kartais sustoja, ilgesniam ar trumpesniam laikui (apie tai galbūt kituose bloguose), o be kai kurių sunkiai begali įsivaizduoti savo gyvenimo. Nuo šiandien pradedu savo blogą, kuriame didžiausią dėmesį skirsiu sportui, o ypač - kasmet Lietuvoje vis labiau populiarėjančiam bėgimui.

Bėgimu rimčiau susidomėjau beveik lygiai prieš metus (įtakos turėjo 20-tas ateinantis gimtadienis ir noras toookio jubiliejaus proga pradėti kažką įdomaus ir prasmingo). Išsikėliau tikslą- sudalyvauti Vilniaus maratone. Kolkas pasakysiu tiek - buvo puiku: tiek pats organizavimas, tiek varžybos, varžovai, oras, nuotaika, o labiausiai nudžiugino asmeninis rezultatas! Čia, pirmojo įrašo proga nenorėdamas labai išsiplėsti ir sustosiu. Kitame įraše papasakosiu kas aš, kodėl nusprendžiau rašyti ir kaip sekėsi minėtasis bėgimas.
Iki greito kito karto! :)
Mantas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras