BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prastai treniruotas kūnas, gerai treniruota valia

delfi.lt

delfi.lt

I-asis Vilniaus pusmaratonis įvyko ir, manau, pavyko. Pradedant puikia organazitarių intuicija išrenkat datą, kuri davė vieną gražiausių pavasario dienų ir puikias sąlygas bėgimui, baigiant gražaus dizaino atminimo medaliais. Verti padėkos ir savanoriai, kurie neleido pasiklysti trasoje ir tiesė ranką su jėgų teikiančiu vandeniu, o paskui ir medaliuką ant kaklo užkabino.

Pavyko ir man. Gal ir ne taip kaip norėjau prieš porą mėnesių, bet geriau negu galvojau kaip bus prieš dvi savaites (esmė – labai mažas treniruočių skaičius). Bet šiaip džiaugiuosi: 01:31:46. Savo pernykščio rezultato nepagerinau, tačiau labai džiaugiuosi ir šiuo pasiekimu. Laikas galėjo būt keliomis minutėmis prastenis, nes nuo maždaug 18 kilometro organizmas pradėjo duot atpildą už prieš tai padarytas klaidas (įjungta aukščiausia pavara ties 10 km)- beveik netekau jėgų, kas įdomiausia- kažkaip keistai šalta pradėjo darytis. Na bet kaip kartais sakau – turiu prastai treniruotą kūną ir gerai treniruotą valią- jos pastangos man ir padėjo be sustojimų sėkmingai pasiekti finišą.

Po dviejų savaičių laukia kitas iššūkis – Druskininkų pusmaratonis. Neabejoju, kad turėsim dar vieną puikią, karštą ir energingą pavasario dieną. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras