BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Džiaugsmas, nuostaba, stiprybė

Visus metus labai lauktas IX-asis tarptautinis maratonas įvyko. Tam tikra prasme jis daugeliui vyks dar bent mėnesį- emocijos, patirtos tokioj šventėj išlieka ilgam. Kas gali man pasa kyt, kas čia atsitiko, jei pernai dalyvių buvo virš 2000, o šiemet šovė viršun daugiau nei dvigubai!? Net organizatoriams tai buvo tikras iššūkis, bet kiek suprantu jie iššūkių nebijo, atidarydami registraciją jau iškart po kątik pasibaigusio pastarojo bėgimo. Tikiuosi jubiliejiniam X-ajam Vilniaus maratonui pavyks surinkti 10 tūkst. bėgikų, nepriekaištingai suorganizuoti gimtadienį ir puikiai jį atšvęsti.

Bet neskubėkim ir pasidžiaukim tuo, kas vis dar teikia gyvas emocijas. Labiausiai man patiko žiūrovų palaikymas, pirmą kart tiek jų mačiau, pro tas vietas, kur jie aktyviai palaikė, bėgimas buvo nerealus – dingdavo visas nuovargis, atsirasdavo jėgų toliau bėgt ir šiaip, toks geras jausmas apimdavo, sunku apsakyt. Už tai galima tik nuoširdžiai padėkot, kas bėgioja, sportuoja, kad ir mėgėjiškai, puikiai supranta, ką toks palaikymas suteikia :) Ačiū.

Trasa buvo labai įdomi. Daug kam įsiminė tas Subačiaus kalniukas :D Vienas dalyvių jį pavadino kalnu – šlykštuku. Bet man jis patiko. Na tiksliau patiko, kas buvo už jo – ilga ilga nuokalnė, kuri buvo stipri motyvacija, kuo greičiau užbėgt į viršų. Joje pavykdavo atgaut ir sekundes, sugaištas kylant ir dar pakankamai pailsėti leidžiantis. Sunkiausia atkarpa vis dėl to įvardinčiau atkarpą palei Nerį, Upės gatve berods. Antrame rate buvo stiprus priešpriešis vėjas, čia bėgau turbūt dvigubai lėčiau nei į didijį kalną. Bet tegu jis papučia kur tik nori, aš jį vistiek įveikiau :D

Beja, kiek paskaičiau internete atsiliepimų, buvo tam tikra dalis niurzglių, kuriems tas maratonas trukdė grįžt namo, paeit ten 100 metrų ir tt. Na, iš dalies juos suprantu ir pykt ant jų nėra ko. Galbūt galima būt pamėgint šitą problemą spręsti taip: kažkurią metų dieną yra minima diena be automobilio. Tačiau, dažniausiai jos visiškai nepasiteisina- taip iš oro sakyt, kad šiandien nevažiuokit su automobiliais, nelabai ką suviliosi. Reikia kažkokio pavyzdžio, kad didelį atstumą galima įveikt ir be mašinų. Tokia diena galėtų būt, kad ir Vilniaus maratonas ar velomaratonas. Manau, tokiu atveju bent vienai dienai, bent vienam mieste pavyktų bent minimaliai įgyvendinti tokios dienos idėją. Ir nepatenkintų užtvertomis gatvėmis ir pulku bėgikų žmonių turbūt būtų nedaug- taigi diena be automobilio.

Man šis bėgimas, gal kiek apmaudu, bet nebuvo rekordinis. 1h 32min 9s – kažkaip nepavyksta progresuoti, galbūt reikės pradėti bėgioti pagal kokią nors programėlę. Bet džiaugiuos ir tokiu rezultatu. Lygiai prieš metus parodyto rezultato niekaip nepavyksta pramušti, per greit tąkart būsiu prabėgęs :D

Dar kart ačiū visiems dalyviams, žiūrovams, organizatoriams, rėmėjams, savanoriams, tegu bėgimas mus vienija ir toliau.

Šiemet tikiuosi startuot dar bent viename ar dvejuose bėgimuose. Ir sėkmės visiems, kurie dar tęsia savo bėgimo sezonus :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

Senukų draugė2012-09-13 18:57

Sveikinimai atgal! Šaunus įrašas. Labai patiko ta dalis apie vėją ir įkalne, pozityvu ir įkvėpia! Gera idėja su diena be automobilio. Aš pamenu per velomaratoną bandžiau gatvę prie žaliojo tilto pereit. Po pusvalandžio pavyko. Bet nesinervinau, labai mėgavaus vaizdais, o po to ramybe ir tyla centre :) Sekmių treniruojantis! Beje, kokius startus šiemet numatęs?

Mantas2012-09-14 19:05

Ačiū :) Žadu bėgt tokiam nedideliam vietiniam bėgime, anksčiau jis vadinos bėgimas aplink Pajūrį (8 km) ir dar mastau apie naująjį Kauno bėgimą (10 km). Jei pavyks, gal abiejuose sudalyvausiu :)

Begimas2013-04-23 19:06

Sveikas, puikus rezultatai kaip pradedanciajam begikui!! Kokie startai siais metais? Laukiam nauju irasu :))

pabegiojantis2013-06-11 23:40

kur dingai?

pabegiojantis2013-06-11 23:41

kur pradingai? laukiam naujų įrašų ;)

Mantas2013-06-12 21:33

Ačiū, kad skaitot:) Bus!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras