BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

+30

Melnragė, Melnragė

Šeštadienį (07 28) vykęs Melnragės maratonas, sutraukė nors ir nedidelį, bet labai ištvermingą bėgikų būrelį. Trasa driekėsi gražiu, lygiu, be įkalnių ir nuokalnių dviračių taku, jungiančiu I-ąją ir II Melnragę. 25 bėgikai ( tarp kurių ir aš) įveikė 14 km ir 11 bėgikų – pilną maratoną.

Prieš startą gerai nuteikė Melnragės himnas. Jo atlikėjas pajuokavo palygindamas šį maratoną su Bostono- ir ten ir čia temperatūra siekė +30oC. Po apšilimo jau šlapias buvau. :D

Nors toks karštis kai kuriems bėgikams atrodė menka kliūtis. Legendinis Lietuvos bėgikas Piotras Silkinas apšilimui turbūt pusę būsimos distancijos nubėgo. Prizininkų rezultatai, atsižvelgiant į visas aplinkybes, mano akimis žiūrint, nekuklūs – maratono laimėtojo laikas 2:33:20, 14 km- 54:31. Svečias iš Estijos, beje puikiai kalbantis lietuviškai, intensyviau bėgiojantis kaip ir aš kiek daugiau nei metus- įvykdė savo tikslą su kaupu finišuoti 14 km bėgime greičiau nei per vieną valandą - 58:15 min.

Savo laiką vertinu neblogai – 1:02:22, ypač turint galvoje, kad per žioplumą praradau apie minutę, o gal daugiau. Paskutiniame posūkyje, likus keliems šimtams metrų iki finišo, pražiopsojau trasą žyminčią juostą ir sėkmingai nubėgau tiesiai tolyn.Kad kažkas netaip supratau, kai jau bėgau tarp važinėjančių mašinų. Apsisukau, bėgau atgal ieškodamas teisingo kelio. Įdomu, tik ką pamanė bėgikas, prieš kurio nosį iš kažkur įlindau atgal trasą.

Tai tiek žinių. Rugsėjo 9-oji artėja :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras